Program do Zarządzania Kancelarią Prawną w Zakresie Windykacji

Nowoczesny i intuicyjny program do obsługi kancelarii prawnej SmartDebt to sposób na zwiększenie efektywności procesu odzyskiwania należności. Oprogramowanie SmartDebt jest zawsze zintegrowane ze strategią firmy. Funkcjonuje w obrębie najważniejszych działań, zapewniając nieprzerwany strumień informacji, dzięki którym zastosowany proces jest wyjątkowo szybki i sprawny. Wybierając program do zarządzania kancelarią prawną zwiększasz skuteczność docierania do dłużników. Ponadto SmartDebt znacząco obniża koszty i czas realizacji procesów windykacji. Nasz innowacyjny program do obsługi kancelarii prawniczej – adwokackiej, radcowskiej i windykacyjnej zdecydowanie ułatwia zarządzania pracownikami. Monitoruj stale skuteczność i wydajność pracy swojego zespołu, wpływaj na sukces swojego przedsiębiorstwa.

Postępowanie polubowne

Proponujemy wsparcie w przeprowadzaniu każdego procesu windykacji polubownej: deklaracja, ugoda, reklamacja, brak kontaktu po stronie dłużnika itp.

Dysponujemy pełnym zakresem narzędzi, które umożliwiają realizacje zadań: moduł do windykacji e-mailowej, SMS-owej uwzględniający każdego operatora telefonicznego np. Netia, Orange, listownej  (np. OCR- oprogramowanie służące do rozpoznawania znaków i całych tekstów w pliku graficznym) oraz obsługa wizyt terenowych.

Implementacja procesów w systemie odbywa się przy ciągłej współpracy z Klientem, który decyduje o kierunku prac zespołu i ustala priorytety.

Przebieg procesu windykacyjnego zaimplementowany w oprogramowaniu SmartDebt, został nałożony na zdefiniowane stany, tym samym wierzyciel w łatwy sposób może weryfikować jaka grupa spraw jest na danym etapie realizacji.

Postępowanie sądowe

Zapewniamy wsparcie w tworzeniu oraz implementowaniu procesów związanych z prowadzeniem postępowania sądowego. Oprogramowanie SmartDebt daje możliwość ustawienia zdalnego połączenia z platformą E-Sądu oraz tworzenia pism procesowych w sądzie tradycyjnym.

System w oparciu o zdefiniowane wcześniej warunki selekcjonuje sprawy, które powinny zostać przekazane na postępowanie prawne.

W celu uniknięcia błędu, przed skierowaniem sprawy w paczce lub pojedynczo do sądu, system weryfikuje, czy wszystkie wytyczne zostały zrealizowane.

Z uwagi na doświadczenie w obsłudze kancelarii prawnych, oprogramowanie SmartDebt stało się intuicyjnym narzędziem, pozwalającym na definiowanie różnego rodzaju scenariuszy wraz z pełną dokumentacją, której obieg wewnątrz firmy oraz z ze

Postępowanie egzekucyjne

Pomagamy w nadzorowaniu przebiegu postępowania egzekucyjnego poprzez system przypomnień oraz ciągłą i efektywną komunikację elektroniczną z kancelariami komorniczymi. Wsparcie oprogramowania SmartDebt umożliwia również prowadzenie postępowania z ograniczonym powództwem.

Zaawansowana technologia aplikacji jest elastyczna, dzięki czemu proces integracji z dowolnym systemem księgowym, czy systemem ERP jest szybki i nieskomplikowany. System automatycznie generuje zestawianie kosztów egzekucyjnych, które pojawiły się na danych sprawach, co pozwala na szybkie zdefiniowanie płatności i tym samym rozpoczęcie właściwego procesu.

Dodatkowo zapewniamy wgląd w historię obsługi sprawy wraz z repozytorium dokumentów (pozwy, orzeczenia, nakazy, tytuły wykonawcze, wnioski do komornika itp.). Program został zaopatrzony w aktualną bazę kancelarii komorniczej z możliwością dodawania nowych pozycji.

Postępowania Polubowne, Sądowe i Egzekucyjne

Program SmartDebt to gwarancja zwiększenia skuteczności windykacji należności . System zarządzania kancelarią prawną SmartDebt zdecydowanie wyróżnia się na tle innych rozwiązań IT. Nasz program do prowadzenia kancelarii prawnej powstał, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży programistycznej i prawnej. Dokładna analiza potrzeb kancelarii prawnych pozwoliła nam stworzyć program, który idealnie wpisze się w potrzeby i oczekiwania każdego przedsiębiorstwa zajmującego się windykacją. System SmartDebt umożliwia personalizację oprogramowania pod konkretny system pracy lub sposób realizowania zadań. Wybierając tak innowacyjny program do prowadzenia kancelarii zyskujesz narzędzie idealnie dopasowane do Twojej firmySmartDebt kompleksowo obsługuje proces odzyskiwania należności od etapu polubownego poprzez postępowanie sądowe, a na egzekucji kończąc. Zapoznaj się już teraz z możliwościami programu do zarządzania kancelarią SmartDebt i skutecznie zwiększaj zyski swojego przedsiębiorstwa.